Aydın Sevindik

Profesyonel Executive Chef
Özgeçmiş
Türk ve dünya mutfaklarında 24 yıllık deneyimi olan, çok yönlü bir şeftir. Yarışmalarda jüri üyeliği, Jennifer Lopez gibi ünlülerin yanısıra işadamı Ali Ağaoğlu'nun özel şefi olarak görev yapmıştır.

Türkiye’nin bilinen şeflerinden olup 24 yıldan fazla deneyimiyle birlikte kendini kanıtlamış bir Executive chef olmakla beraber yinele son derece esnek, mantıklı olduğu takdirde her yöne eğilebilir karakterde bir kişiliğe sahiptir.

Türk ve dünya mutfaklarında başarılı bir profesyonel, Çok yönlü ve 5 yıldızlı Otel, Restoran, Yemek üretimi, Üniversite gibi yerlerde kendini geliştirmiş ve her yerde Verimlilik, Kusursuz mutfak sanatları, yönetim, eğitim standardizasyon, yüksek kalite ve yönettiği mutfak personeli ilişkileri en basta gelen unsurlarıdır.

Ayrıca çeşitli yarışmalarda jüri üyeliği yapmaktadır.  Dünyaca ünlü yıldız Jennifer Lopez in Türkiye gezisinde kendisine hizmet eden özel şeflerinden biridir. Ünlü işadamı Ali Ağaoğlu’nun özel şefi olarak 1,5 yıl görev yapmıştır. Feyzan Ersinin Top'un yeni çıkan kitabı (Yediğim İçtiğim Sizin Olsun) danışman olarak yardımcı olmuştur.